Peter Jackson jednak bliżej "Hobbita"


Biorąc pod uwagę, iż ekranizacja powieści J.R.R. Tolkiena o przygodach niziołków z dużymi, włochatymi stopami wciąż nie ma reżysera, Peter Jackson rozważa stanięcie za kamerą.

W trzecim sezonie serialu "Californication" facet, który stanowi uosobienie powiedzenia "sex, drugs & rock'n'roll", będzie dzierżył kaganek oświaty w jednym ręku a butelkę whiskey w drugim. Czy uda mu się dojść do jako takiego ładu z miłościami (i miłostkami) swojego życia? Przekonamy się już w czerwcu w TVN. Morderstwo, które wstrząsnęło opinią publiczną. Polityczne interesy, o których nikt nie miał prawa wiedzieć. Skandal, który nie powinien wybuchnąć. Telewizja Ale kino! zaprasza na serial "Stan gry" - filmowe śledztwo odsłaniające mroczną stronę brytyjskiej polityki. 8 stycznia 1935 roku urodził się król rock'n'rolla Elvis Presley. Gdyby żył, w piątek skończyłby 75 lat.Grupa Riverside wyrusza w europejską trasę koncertową. Węgierski folklor zespołu Nomada, góralsko-jamajski dynamit Trebunie Tutki & Twinkle Brothers, Voo Voo wraz z przyjaciółmi z Ukrainy, odrodzony po kilku latach Varius Manx. I na deser były wokalista grupy Genesis, Ray Wilson. Taki skład pojawił się na scenie podczas ostatniego dnia Life Festival w Oświęcimiu. PenĂŠlope Cruz jest teraz jedną z najbardziej zapracowanych aktorek w Hollywood. Jej dwie najnowsze role - w "Seksie w wielkim mieście 2" i musicalu "Dziewięć" - budzą wielkie emocje.

Dwie historie o miłości: "To skomplikowane" z Meryl Streep i "Wciąż ją kocham" Lasse Hallstroema, dramat biograficzny "Amelia Earhart" z Hilary Swank w roli głównej oraz komedia Juliusza Machulskiego "Kołysanka" trafią w piątek do polskich kin. Na deser - amerykańskie "Walentynki".

Lao Che "Prąd stały / Prąd zmienny", Rockers Publishing King Midas Sound "Waiting For You", Hyperdub/Isound

Tony Hale dołączy do obsady serialu "Wzór" ("Numbers"). Teledysk do piosenki Michaela Jacksona "Thriller" został okrzyknięty najbardziej wpływowym wideoklipem w historii muzyki pop. Dwa dni z rzędu - 8 i 9 kwietnia, w krakowskich Fortach Kleparz wystąpi grupa Dick4Dick. Najpierw na regularnym koncercie, potem na tanecznej imprezie pod szyldem Wodzirej MP3 Soundsystem. Być może usłyszymy na żywo nowe utwory zespołu - muzycy mają już bowiem koncepcję kolejnej płyty.Simon Cowell, rozchwytywany juror "Idola" i "Mam talent", za namową premiera Wielkiej Brytanii Gordon Browna organizuje gwiazdorski skład do nagrania piosenki na pomoc Haiti, tragicznie doświadczonego przez trzęsienie ziemi. Ostatni dzień projekcji festiwalowych na Plus Camerimage przyniósł polskie premiery hollywoodzkiego "W chmurach" z George'em Clooneyem w roli głównej oraz włosko-hiszpańskiego "Io, Don Giovanni" - najnowszego dzieła Carlosa Saury oraz Vittorio Storaro. Bardzo dobrze przyjęto "Generała Nila", trochę rozczarował holenderski "Life in One Day". Wielu pisarzy jest przeświadczonych, że zdanie otwierające książkę zawiera w sobie całą historię, dlatego też trzeba wiedzieć, jak zacząć.

Filharmonicy Berlińscy zagrają w Bazylice Mariackiej


Filharmonicy Berlińscy - uważani za jedną z najlepszych orkiestr na świecie - wykonają w Krakowie, podczas uroczystości pogrzebowych prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki Marii Kaczyńskiej, utwór Richarda Straussa "Metamorfozy".

FNF Summer Dance: warsztaty tańca hiphopowego


Już 28 czerwca rozpoczynają się największe w Europie warsztaty taneczne w stylu Hip-hop i New Style, impreza potrwa aż do 18 lipca.

Nowa piosenka Michaela Jacksona


W poniedziałek, 12 października, ukaże się nowy, niepublikowany dotąd utwór Michaela Jacksona.

Insidious Disease z kontraktem


Międzynarodowy superprojekt Insidious Disease podpisał umowę z niemiecką Century Media Records.

Cała płyta Agnieszki Chylińskiej do odsłuchu


W dniu premiery "Modern Rocking" (23 października) na oficjalnym profilu MySpace Agnieszki Chylińskiej pojawiły się wszystkie utwory z płyty.

nasze gabinet organizuje trawka szkoły także wycieczki na sprawa dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne oraz gram szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozgałęziony dobór miejsc na porządek zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki budujący jednodniowe i tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz chwast szkoły na każdą kieszeń i do wnętrza środku dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje gram szkoły oraz wycieczki na sprawa dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze biuro wycieczki

tanie wycieczki szkolne

szkolne także zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na rozstawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli plus pracowników szkół. Do wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe plus tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne również zielone szkoły na każdą fundusz i do wnętrza środku dowolnym regionie Miejscowy. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego